Překladač vět

Info o překladači

Anglicky, rusky, polsky, německy… Jak chcete vy?
Překladač je jedním z nástrojů, které si doslova zamilujete. Existují věci, které člověk používá denně a nemůže si je vynachválit. Pokud jste trošku vybíravý a máte rádi zahraniční obsah, který je leckdy aktuálnější a kvalitnější než domácí, můžete si jej přečíst. Výhodou je skutečně jednoduché použití, rychlost, možnosti či výběr jazyků, který se neustále zlepšuje a samozřejmě rozrůstá.

Překládáme slova, věty, články i webové stránky
Jak jsme si již řekli výše, překladač má hlavní výhodu ve svých funkcích. Můžete jej použít pro překlad jednoduchých slov (v takovém případě Vám bude nabídnuto hned několik verzí, je-li to možné), jednoduchých i složených vět, delších článků, ale zejména i pro překlad kompletních webových stránek. Nemusíte tak své oblíbené zahraniční zdroje překládat v hlavě, postačí, když jejich URL adresu zadáte do překladače a necháte si vše přeložit do rodného jazyka.

Co je k dispozici?
Jednačtyřicet jazyků, automatické rozpoznání jazyka textu (skutečně funkční a občasně nutně použitelné), bookmarklet do Vašeho prohlížeče, miniaplikace pro Vaše webové stránky (dobrá možnost konfigurace), související slovní spojení v případě, je-li dostupné, a v neposlední řadě také často opomíjené ergonomické ovládání.

Podporujeme překladač a jeho slovník
Slovník vyvíjí jak gigantická a nepřemožitelná společnost Microsoft, tak lidé. Možná se teď divíte, ale skutečně, pomoci můžete i vy! Není neomylný, nicméně díky naší podpoře (ze strany uživatelů) lze dosáhnout skutečně lepších výsledků, které mohou být během několika let opravdu bezchybné. Umíte-li tedy dobře jazyk a onen překlad, který Vám poskytne, není dle Vašich představ, stiskem tlačítka „Navrhnout lepší překlad“ můžete výsledek upravit a předat. Pokud je správný (a výrazně lepší), rozhodně bude přijat a nahrazen překladem špatným. A pomáhat aplikacím, které sami používáme, je skutečně skvělé a správné.

Nástroj, který nepustíte z ruky
Je dobrý na cesty, lze jej používat v mobilním telefonu (díky svému jednoduchému designu se načítá skutečně rychle) i při práci, kdy potřebujete rychle a slušně přeložit velké množství textu.