Překladač vět

Výběr jazyků, se kterým budete spokojeni!

Tím, že za společností Microsoft stojí gigantická společnost a statisíce chytrých hlav, máme neustále k dispozici perfektní online i desktopové aplikace, které se zlepšují každým dnem. Když trochu odbočíme, takový Hotmail si našel hromadu svých uživatelů.

Protože za projektem nestojí jen vývojáři, programátoři a další zaměstnanci, můžeme díky některým ochotným uživatelům a znalcům cizích jazyků poděkovat za skutečně dobře odvedenou práci.

Překladač se skutečně zlepšuje nejen díky zaměstnancům, ale také dobrovolným uživatelům, které tyto služby zlepšují a zlepšovat budou i nadále. Za to jim samozřejmě patří obrovské díky.

Disponuje 38 jazykovými varianty
Ano, je tomu tak. Microsoft překladač má momentálně 38 jazykových mutací, se kterými můžete překládat věty, slova, nebo zmiňované webové stránky. Jednotlivé jazyky lze mezi sebou samozřejmě libovolně kombinovat, čímž každý uživatel dosáhne požadovaného výsledku.
Sám jsem si ho zamiloval a nedokážu si představit, že by byl jeho vývoj ukončen.

Navrhujte lepší překlad
Pokud ovládáte cizí jazyk a vidíte velkou chybu v překladači a jeho překladu, doporučuji špatné výsledky vylepšit svým vlastním překladem. Opět tak zlepšujete samotnou službu, a budou-li takto přistupovat všichni uživatelé, bude konečný slovník této služby naprosto úžasný.